Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Sarıyer Dell Servisi

Herhangi bir virüs bilgisayara bulaşarak Dll dosyalarına zarar verebilir. Dll dosyaları bozulan bir işletim sistemi hata verecek ve açılmayacaktır. Sarıyer Dell Servisi sadece işletim sistemi için değil gerekli programlarınızın için silinmiş yada hasar görmüş dll dosyalarını onararak sizlere kullanışlı bir bilgisayar sunmaktadır.

Sarıyer Dell Servisi

Sarıyer Dell Servisi Destek Hizmeti

Dell Servisi Sarıyer arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Sarıyer şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için Dell Servis Sarıyer iletişime geçebilirsiniz.

Yazılımsal Sorunlar Neler Olabilir? Dll dosyalarının önemi nedir?

Her programın dll dosyaları vardır. Dll dosyaları sayesinde bilgisayarlarda çalışan programlar kütüphaneden gerekli bilgileri çekerek hem ram hemde harddisk üzerinde fazla yüke sebep olmamaktadır. Dll dosyalarını metin belgesi olarak açıp içerisinde değişiklik yapabilirsiniz. Ancak her hangi yanlış bir değişiklik ile birlikte hatalı dll yada eksik dll hatasıyla karşılaşabilirsiniz. Bu sebepten dolayı programlarınız açılmayabilir. Sarıyer Dell Servis size hem yazılımsal hemde donanımsal en iyi hizmeti sunmaktadır. Detaylı test ve analizler eşliğinde, bilgisayar sahibine adım adım kontrol sonuçları verilmektedir. Onayınız olmadan hiç bir işlem yapmadığımız için, istediğiniz zaman iade alabilirsiniz. Arıza tespitlerinden ücret almayan servisimiz, sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Teslim ettiğinizden andan itibaren özel kutularda çevreden korunan bilgisayarlarınıza kendi bilgisayarlarımızdan daha fazla özen gösteriyoruz. Uzman ekipler ve profesyonel ortamlarda, ileri düzey ekipmanlar ile yaptığımız bakım ve onarımlar garantilidir.

Yorum Yap

blank
blank