Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Şile Dell Servisi

Bilgisayarınız İnternet’e girmiyor ise yine diğer sorunlarda da olduğu gibi bir çok sebebi olabilir. Şile Dell Servisi için yazdığımız bu yazıda bu soruna değineceğiz. Ne gibi sebeplerden yaşanmış olabilir ve nasıl çözüm bulabiliriz?

Şile Dell ServisiŞile Dell Servisi Destek Hizmeti

Dell Servisi Şile, arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’da ki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Şile şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için Dell Servis Şile ile iletişime geçebilirsiniz. Servisimizde verdiğimiz hizmet kalitesi ilk sıralarda olup, en önem verdiğimiz şey müşteri memnuniyetidir. Sizlerden gelen olumlu geri bildirimler ile çalışma enerjisi ve kendimizi geliştirme motivasyonu kazanıyoruz.

İnternet Problemi Nasıl Düzeltilir?

İnternet problemlerinizde öncelikle modemi kontrol etmelisiniz. Modemde ki hat kesintiye uğramış olabilir. Modemde ki dls ışığı sabit olarak yanıyor mu? Yoksa yanıp sönüyor yada hiç yanmıyor mu? Farklı bir renk mesela kırmızı da yanıyor olabilir. Bu gibi işaretler İnternet sinyalinin kesildiğini gösterir. Yanıp sönen dls ışığı ise hattın sabit olarak verilmesi için arıyor anlamına gelir. Eğer modemde sinyal var ise bilgisayarınızın tarafından kontrol edilmesi gerekir. Bilgisayarınız kablolu yada kablosuz olarak İnternet alıyor olabilir. Her ikisinde de farklı yol izlenir. Öncelikle ağ simgesinde kırmızı çarpı var ise kablo takılı değil yada hiç kablosuz ağa bağlı değil demektir. Kabloyu kontrol edin ve kablosuz özelliği açık mı diye bir bakın. Laptop’da ki Wi-fi yi kapatıp açın. Eğer sarı ünlem var ise ip hatası yada ağa bağlısınız ama İnternet’e çıkış yapamıyor demektir. Modemde de İnternet sinyali var ise yüksek ihtimalle yeniden başlattığınızda düzelecektir. En kötü ihtimalle ethernet kartınız yada wifi kartınız arızalıdır. Bu gibi durumlarda Şile Dell Servis merkezimize gelerek detaylı test ile onarım değişim yaptırabilirsiniz.

Yorum Yap

blank
blank