Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Sultanbeyli Dell Servisi

Sultanbeyli Dell Servisi olarak arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Sultanbeyli şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz.

Sultanbeyli Dell Servisi

Sultanbeyli Dell Teknik Destek Hizmetleri

Dell Servis Sultanbeyli şubemizde  arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Sultanbeyli şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz.

Dell Bilgisayarım Açılmıyor

Tüm bilgisayarlar açılmadan önce sistemlerini kontrol edip ön yükleme yapmaktadır. Bazen sisteminizde bulunan arıza veya kötü amaçlı yazılımlar cihazınızın performansını ve kalitesini düşürebilir. bu gibi durumlarda öncelikle sakin olun problem basit bir şey olabilir. Cihazınıza kendiniz de reset atabilirsiniz fakat bu işlemi yedeklemenizi yaptıktan sonra kullanmanızı öneririz. Aksi halde verileriniz kaybedebilirsiniz. Ya da Dell Servisi Sultanbeyli şubemizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Başka Hangi Yöntemi Kullanabilirim?

İlk olarak cihazınızı kapatın. Herhangi bir aygıt takılı ise ( USB, Harici kulaklık veya  mikrofon vb.) çıkarın. Cihazınız şarj adaptörüne bağlıysa onu da çıkarın. Pili çıkabiliyorsa pilinizi de çıkarın. Ardında güç düğmesine 15-20 saniye basılı tutun  ve bırakmayın. Cihazınızın kalan enerjisini de boşalttıktan sonra bir süre cihazınızı pil ve AC adaptörüne bağlayın. Dell bilgisayarınız açıldığında hala Windows’a önyükleme yapamıyorsa sorun gidericiyi çalıştırıp adımları uygulayın.

Detaylı bilgi için Sultanbeyli Dell Servis şubemizi arayabilirsiniz.

Yorum Yap

blank
blank