Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Sultangazi Dell Servisi

Sultangazi Dell Servisi şubemizde arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Sultangazi şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz.

Sultangazi Dell Servisi

Sultangazi Dell Teknik Destek Merkezi

Dell Servisi Sultangazi ekibi olarak amacımız sizlere en iyi kalite ve hizmeti sağlamaktır. Uzman kadromuz ve donanımlı ekip arkadaşlarımız ile birlikte garantili veya garantisiz tüm Dell marka pc, klavye ve fare gibi ürünlerimiz sizden alıp aile ilgisi ve güvencesi ile tamiratını yapıyoruz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. Sizlerden almış olduğumuz her bir ürünün değişen parçaları orijinal parçalar ile değişimi yapılmaktadır. yapılan her bir işlem müşterilerimizin bilgisi dahilinde olup gereken iletişim ve hizmet senkronu yapılmaktadır. Dell Servis Sultangazi ailesi olarak bizlere güvenebilirsiniz.

Del marka ürünlerimiz Avrupa standartlarımıza uygun olarak kullanıcıyı en üst düzey verim verebilecek şekilde geliştirilmektedir. Kullanıcılarımızın özel ihtiyaçlarına uygun olarak kamera, ses, görüntü ve FPS kalitesi uygulanmaktadır. İster sorunuz oyun keyfi için isterseniz de ofis işleriniz için kullanabilirsiniz. Dell markasının kalitesi, hizmet ekibi ve teknik servis ekiplerince de aynı düzey kaliteyi alabilirsiniz. Çalışıyor olduğumuz hizmet bünyesinde iletişim ,tamir, değişim, bakım ve onarım gerçekleştirmekteyiz. Kurumumuzun süre gelen başarısı siz  kullanıcılarımıza vermiş olduğumuz hizmet kalitesinden kaynaklanmaktadır.  Sultangazi Dell Servis Teknik Destek ve Hizmetleri olarak sizlere kaliteli çalışma sunuyoruz.

Yorum Yap

blank
blank