Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Tuzla Dell Servisi

Bir bilgisayarınız vardı ve çok sağlam özelliklere sahipti ancak şu an çalışmıyor ve eskidiğini düşüyorsunuz. Ancak yeni bilgisayar alacak bütçeniz yok, zaten piyasada elektronik ürünleri yeterince pahalı. O eski bilgisayar gayet işinizi görebilecek bir cihazdı ama kimse yapamıyor mu? İşte bu sırada Tuzla Dell Servisi sizi bekliyor. Bizleri bilgisayarlarınız ile buluşturun ve ömürlerine ömür katalım.

Tuzla Dell Servisi

Tuzla Dell Servisi Destek Hizmeti

Dell Servisi Tuzla, arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Tuzla şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için Dell Servis Tuzla iletişime geçebilirsiniz.

Servis Hizmetlerimizin Yararları

En ince ayrıntısına kadar test edilip, titizlikle yapılan bakımlardan çıkan bilgisayarların ne kadar farklı olduğunu görseniz hemen bilgisayarı kapıp bize getirirsiniz. Termal macunu bile en kalitesini kullanan servisimiz, tüm bakım onarım işlemlerini gerçekleştirdikten sonra bilgisayarları detaylı testlerden geçirerek kalite kontrol yapmaktadır. Uzman ekipler ve profesyonel ekipmanlar ile işinin ehli ortamlarda işlem gören bilgisayarlar bambaşka cihazlara dönüşerek maksimum performans vermelerini sağlıyoruz. Emin olun bizde bilgisayarlarla ilgili problem yaşarsak bize getirirdik. Tuzla Dell Servis olarak şeffaf servis hizmeti sunarken, bilgisayar sahiplerini adım adım bilgilendiriyoruz. Aklınız ve gözünüz arkada kalmayacak şekilde onayınızı almadan hiç bir işlem yapmıyoruz. Onay verilmeyen cihazları arıza tespit ücreti almadan geri iade ediyoruz. En uygun fiyatlar ile onarım ve değişim işlemi gerçekleştiriyoruz. Fiyat ve uzun ömür garantisi de veriyoruz. Daha ne olsun?

Yorum Yap

blank
blank