Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Ümraniye Dell Servisi

Her geçen gün kendini geliştiren bir servis olduğundan dolayı Ümraniye Dell Servisi sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazırdır. Alacağınız hizmet sonrası bizlere olumlu geri bildirim yapmanı bizim için çok önemlidir çünkü bu teknolojik dünyada sürekli kendimizi geliştirmek için çalışmamız gerekiyor. Bu enerjisi ve motivasyonu sizlerin bizden memnun olmasından alıyoruz.

Ümraniye Dell ServisiÜmraniye Dell Servisi Destek Hizmetleri

Dell Servisi Ümraniye, arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Ümraniye şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için Dell Servis Ümraniye geçebilirsiniz.

Bizi Tercih Ederseniz, bilgisayarlarınızın Ömrü Uzar

Son Gelişmeler ile kendini güncelleyen ve sürekli yeni yöntemler ile cihazlarınızın ömrünü uzatacak onarım ve değişimler uygulayan Ümraniye Dell Servis bilgisayarlarınızı yıllar  boyu kullanmanız için size en kalıcı çözümleri sunmaktadır. Günden güne piyasaya çıkan yeni bilgisayarlar ile kullanıcıların ihtiyaçlarının karşılamanın ötesinde, ultra güçlü donanımlı cihazlar birden bire yavaşlayıp sizleri şaşırtıyorsa, bakım zamanı gelmiş de geçiyor demektir.

Bu şekilde zorlanarak kullanılan bilgisayarların acil bakım görmesi gerekmektedir. Aksi taktirde cihazların kullanım ömürlerinde ciddi kısalmalar medyana gelerek sizleri erkenden yolda bırakabilirler. Bilgisayarlarınıza en az sizin kadar değer veren bir servis olduğumuzu ve şeffaf servisimiz ile sizlere cihaz hakkında adım adım bilgi vereceğimizi söyleyebiliriz. Hiç bir şekilde aklınız cihazda gözünüz arkada kalmayacaktır. Güncel fiyatlar ile yeni bir bilgisayar almak yeterince maliyetli bir tercih olabilir. Eski ve kullanamadığınız ve aslında gayet işinizi gören bilgisayarlarınızın bizimle birlikte kullanım sürelerini uzatabilirsiniz.

Yorum Yap

blank
blank