Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Zeytinburnu Dell Servisi

Çoğu zaman iş bilgisayarlarımızı çok fazla kullandığımızdan dolayı işletim sistemleri ve donanımları ömürlerini azaltıyor ve yavaşlıyor. Zeytinburnu Dell Servisi ile cihazlarınıza bakım yaptırırsanız tüm bu yıpranan donanım ve yazılımları ömür kazanarak sıfırdan başlar gibi uzun ömürlü olacaktır.

Zeytinburnu Dell Servisi

Zeytinburnu Dell Servisi

Dell Servis Zeytinburnu, arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Zeytinburnu şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için Dell Servisi Zeytinburnu geçebilirsiniz.

Bir Bilgisayar Neden Yavaşlar?

Uzun kullanımlardan sonra bilgisayarınızın eskidiğini düşünüyorsanız, yanılıyor olabilirsiniz. Bilgisayarlar uzun yıllar kullanılabilir cihazlardır. Eğer doğru bakımlar yapılırsa ve düzgün kullanılmışsa kullandığınız yıl kadar daha kullanmaya devam edebilirsiniz. Zeytinburnu Dell Servis sizlere en iyi bakım onarım hizmetini vererek bilgisayarlarınızın ömrünü uzatıyor. Bilgisayarların ısınma sorunlarının da başlıca sebeplerinden olan kirlenme ve tozlanma gibi sorunlar elektronik devrelerin özellikle de işlemci gibi ciddi parçaların bozulması ve kalıcı sorunlara yol açmasına sebebiyet vermektedir. Bu yüzden düzenli bakım yaptırmak çok önemlidir ve titiz kullanılması bu konuda çok önemlidir. Bir insanın nasıl bir problemi olduğunda gerekli kontroller yapılıyor ise, bilgisayarında işinde uzman servisler tarafından bakım onarımları yapılmalıdır. Her hangi bir yere değil uzman ekipler ve profesyonel ortamlarda çalışan servislere teslim edilmesi bilgisayarların sağlığı için çok ama çok önemlidir. Adım adım bilgi veren servisimiz bilgisayar sahiplerinin onayını almadan herhangi bir işlem yapmamaktadır. Ayrıca bilgisayarlar teslim alınır alınmaz korunaklı kutularda muhafaza edilerek teslim edilecekleri güne kadar zarar görmeleri engellenmektedir.

Yorum Yap

blank
blank