Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Dell Servis İstanbul

dell servis istanbul

İstanbul Dell Servis İstanbul’da yaşayan tüm kullanıcılarımızın cihaz arızalarına teknik servis hizmeti vermektedir. İstanbul’un çeşitli bölgelerinde oturan kullanıcılar yaşadıkları sorun için servisimize düşünmeden başvurabilirler. Şehrin her bölgesinden cihazınızı servisimize getirebilir, yada anlaşmalı kargo ile yollayabilirsiniz.

İstanbul Dell Servis adıyla bünyemizde bulundurduğumuz uzman ekiplerimizle, ürünlerinizin parça değişimi, kasa onarımı, ekran değişimi vb. donanım ve yazılım problemlerini hızlı ve sağlam temele dayalı olarak çözüyoruz. Yaptığımız işlemlerin tamamen garanti kapsamında yer almasıyla birlikte sizlere de bilgi vererek harekete geçiyoruz.

Servisimizde ki ekibimizin onarım işlemi sırasında kullandığı cihazlar ve onarım için değiştirilmesi gereken parçalar tamamen orijinal ürünlerden oluşur. Dell firmasının yıllardır sürdürdüğü güvenilirlik ve kaliteli ürün anlayışı Dell Servis İstanbul olarak bizlere de yansımıştır.

Servisimiz her zaman sizlere açıktır.  Bizimle irtibata geçmek istiyorsanız sayfamızdaki iletişim panelimizi kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

blank
blank